۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت باتری گوشی اندروید که واقعا موثرند!

۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت باتری گوشی اندروید

کارهای روزانه مانند اینترنت، بازی، تماس تلفنی و غیره به علت اجرا در پس زمینه‌ گوشیتان باعث تخلیه‌ سریع باتری می‌شود. برای افزایش عملکرد باتری از برنامه‌های مدیریت باتری استفاده ‌کنید. این برنامه‌ها فرایندهای پس زمینه‌‌ای غیر ضروری را کنترل نموده و لیستی از برنامه‌های پرمصرف را ارائه می‌دهند. در ادامه برای بهبود عملکرد باتری، بهترین برنامه‌های مدیریت باتری برای گوشی‌های اندروید را ارائه خواهیم داد.

C:\Users\user\Downloads\battery-docter-android-app.png۱-دکتر باتری (Battery Dactor)

دکتر باتری یکی از معروف‌ترین برنامه‌های رایگان مدیریت باتری در گوگل پلی استور است.

این برنامه دارای قابلیت‌هایی از جمله، تخمین زمان دقیق میزان شارژ باقی مانده، نوتیفیکیشن هشدار دهنده، پشتیبانی ۲۸ زبان و همچنین حالت شارژ هوشمند برای شارژ سریع تر است. تقریباً ۱۰۰ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۲- مدیریت باتری و شارژر گوشی دیو(Du Battery Saver & phone Charger)

C:\Users\user\Downloads\du-battery-saver-phone-charger-app.pngدیو یک برنامه‌ رایگان فوق العاده در گوگل پلی استور است، که به اندروید ۲٫۳ یا بالاتر احتیاج دارد. قابلیت‌هایی از جمله، مطابقت هوشمند با عملکرد باتری، حفظ عملکرد Cpu و کنترل دمای آن به واسطه‌ کولر هوشمند دارد. تقریباً ۱۰۰ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

  • ۱۷ علت اصلی خالی شدن ناگهانی شارژ باتری گوشی هوشمند اندرویدی + راهکار
  • ۱۲ روش ساده برای افزایش کارایی باتری گوشی های آیفون (کاملا موثر)
  • ۱۰ روش ساده برای افزایش حداکثری شارژدهی و عمر باتری گوشی های سامسونگ

C:\Users\user\Downloads\go-battery-saver-app.png

۳- مدیریت باتری و ابزار نیروی گوُ (Go Battery Saver & power Widget)

گوُ یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مدیریت باتری در اندروید است. این برنامه بسیار کم حجم و آسان بوده که رابط کاربری GUI عالی دارد. با برنامه‌های UI باعث افزایش عمر باتری می‌شود و زمان دقیق میزان شارژ باقیمانده را تخمین می زند. در این برنامه با یک کلیک به بهینه سازی مصرف باتری دست خواهید یافت. در حال حاضر ۵۰ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۴- مدیریت باتری وان تاچ (One Tauch Battery Saver)

C:\Users\user\Downloads\one-touch-battery-saver-app.pngوان تاچ به عنوان برنامه‌ رایگان در گوگل پلی استور در مقایسه با سایر برنامه‌های مدیریت باتری مناسب‌تر است. این برنامه هنگام کمبود شارژ باتری به طور خودکار بلوتوث، جی پی اس ، وای فای و بسیاری از موارد دیگر را خاموش نموده و نور صفحه را کاهش می‌دهد، البته در این زمینه می‌توانیم موارد خاصی را به دلخواه برای خاموش شدن در شرایط کمبود شارژ باتری انتخاب کنیم. این برنامه‌ تمامی فرایندهای پس زمینه‌ غیرضروری را غیر فعال میکند. تقریباً ۱۰ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۵- مدیریت باتری اَوست (Avast Battery Saver)

C:\Users\user\Downloads\avast-battery-saver-app.pngاَوست یکی دیگر از محبوب‌ترین برنامه‌های رایگان مدیریت باتری اندروید در گوگل پلی استور است. در شرایط مختلف ۴ پروفایل باتری را ارائه می‌دهد و میزان زمان دقیق شارژ باقی مانده را تخمین می زند. این برنامه به طور خودکار برنامه‌هایی که موجب تخلیه باتری می‌شوند را شناسایی و بهینه سازی می‌کند. تقریباً ۱۰ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۶- مدیریت باتری بست (Best Battery Saver)

C:\Users\user\Downloads\best-battery-saver-app.pngبست یک برنامه‌ اندرویدی عالی است که برای تناسب هر چه بهتر با گوشی، انواع مختلفی از مدیریت را ارائه می‌دهد. این برنامه زمان دقیق شارژ باقی مانده و شارژ فعلی را نشان می‌دهد که باعث افزایش شارژ تلفن همراه شده و تمام مراحل غیرضروری را از بین می‌برد. همچنین می‌توانیم پروفایل مدیریت باتری را تغییر دهیم. تقریباً ۵ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند. قابل ذکر است که با کلیه برنامه‌های اندرویدی ۲٫۲ و بالاتر از آن سازگار است.

 

۷- آی باتری (iBattery)

C:\Users\user\Downloads\ibattery-android-app.pngآی باتری یک برنامه‌ رایگان در گوگل پلی استور است که حجم کمتری نسبت به سایر برنامه‌های تقویت کننده‌ باتری دارد. برای استفاده از رابط کاربری GUI ظاهری جذاب و آسان را ارائه می‌دهد. این برنامه به طور خودکار عملکرد باتری تلفن را کنترل نموده و تمام فرایندهای غیرضروری را حذف می‌کند، به طوریکه در حالت اسلیپ صفحه‌ گوشی، به طور خودکار اینترنت را قطع می‌نماید و تقریباً ۵ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۸- باتری سیور (Battery Saver)

C:\Users\user\Downloads\battery-saver-app.pngباتری سیور یکی دیگر از برنامه‌های محبوب مدیریت باتری اندروید است که به دسترسی روت نیاز دارد. می‌توانیم برای مدیریت باتری، شرح حالی از نیازهای خود را تعریف کنیم. این برنامه هنگام کمبود انرژی، حالت airplane را فعال نموده و میزان مصرف برق گوشی را تشخیص داده و به کاربر برای کنترل آن هشدار می‌دهد. همچنین در رابطه با میزان مصرف انرژی هم اطلاعاتی در اختیارتان قرار می‌دهد. تقریباً ۵ میلیون کاربر این برنامه را دانلود کرده‌اند.

 

۹- مدیریت باتری پاور پرو (Powerpro Battery Saver)

C:\Users\user\Downloads\powerpro-battery-saver-app.pngپاور پرو یکی دیگر از برنامه های رایگان محبوب مدیریت باتری اندروید، در گوگل پلی استور است. این برنامه دو حالت متوسط و شدید، برای صفرجویی در مصرف برق دارد. همچنین می‌توانیم تنظیم کنیم، هنگامی که نیروی باتری به کمتر از حد پیش فرض رسید به طور خودکار روشن شود. پاور پرو به طور خودکار تمام برنامه‌هایی که باعث تخیله باتری می‌شوند و غیرضروری‌اند را حذف می‌کند. تقریباً ۱ میلیون کاربر آن را دانلود کرده‌اند که به اندروید ۴٫۵ یا بالاتر نیاز دارد.

خلاصه اینکه این برنامه‌ها برای مدیریت باتری گوشی اندروید فوق‌العاده هستند و ویژگیهای مختلفی را برای نظارت بر مصرف باتری ارائه داده و به ارتقای عملکرد اندروید کمک میکنند.

 

منبع: جالب آموز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی